3D tisk

Společnost AMS-Novatech se zaměřuje na prototypovou 3D výrobu a ověřování projektů v reálném prostředí. Zpracujeme pro vás kompletní 3D model, který je vytvořen v programech CAD a následně vyexportován do potřebných formátů pro 3D tisk.

Větrný tunel pro testování turbín

Náš tým vývojářů projedná Vaše návrhy a požadavky. Na základě vstupního jednání navrhneme koncepci celé prototypové výroby. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, abychom celý projekt dotáhli k úspěšnému konci.

S ohledem na tuto skutečnost můžete obecně očekávat od prototypu po výrobní proces:

prototyp

Větrná turbína

Pro zákazníka se specializací na výrobu větrných turbín, jsme zpracovali kompletní prototypovou výrobu, včetně testovacího zařízení pro ověření funkčnosti v reálných podmínkách. Celý projekt jsme zaštítili od samotného koncepční návrhu, 3D zpracování, simulací až po výrobu 3D modelů
  3D
  3D3D
  3D
  3D
  3D

  Simulace ve větrném tunelu

  Jako vhodné řešení pro testování prototypů větrných turbín jsme provedli kompletní zhotovení větrného tunelu. V prvotní fázy projektu jsme navrhli konstrukční řešení včetně simulace proudění vzduchu, tak aby finální výsledek byl plně funkční a dosahoval maximální účinnosti.
   3D3D3D